ЗАПОВНІТЬ НАСТУПНІ РУБРИКИ І ЗАЗНАЧТЕ ЗГОДУ

Ознайомтесь з наступною інформацією, перемістіть повзунок внизі дайте наступні згоди

Подання даних у цьому формулярі добровільне і не становить правового обов'язку, але відсутність подання цих даних і відсутність вказаних нижче згод призведе до неможливості відправлення комерційної інформації.

Адміністратором даних (зокрема ім'я, прізвище, адреса електронної пошти, номер телефону, назва фірми, адреса) буде: MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. з місцезнаходженням в Гостині (63-800), за адресою вул. Вроцлавська (Wrocławskа) 145, зареєстрована в Реєстрі підприємців Державного судового реєстру, який веде Районний суд Познань - Нове Місто і Вільда в Познані, IX Господарське відділення Державного судового реєстру під номером KRS 0000674026, NIP: 696-14-13-485, REGON: 410348770, e-mail: rodo@mann-hummel-ft.pl

Одержувачем Ваших даних, крім самого Адміністратора, можуть бути суб'єкти, які надають Адміністратору послуги в сфері управління адресами електронної пошти, аналітикою, відправленням і підготовкою до відправлення вищевказаних бюлетенів і комерційної інформації [суб'єкти, яким доручена обробка персональних даних]. Адміністратор використовуватиме Ваші дані для механізованого прийняття рішень, з метою отримання інформації на тему сфери і рівня зацікавлення його товарами, а також з метою встановлення сфери співпраці і продуктів, які можуть Вас зацікавити.

ЗГОДА НА ВИКОРИСТАННЯ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ З МЕТОЮ ВІДПРАВЛЕННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Надаю згоду на використання моїх персональних даних вказаному вище Адміністратору (MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k), з метою відправлення мені комерційної інформації та бюлетенів, які стосуються пропонованих ним товарів, його діяльності та актуальних акцій і тематичних кампаній, на час користування послугою. Цю згоду я даю добровільно і заявляю, що мене повідомили про мої права, тобто праві доступу до даних, їх спростування, усування або обмеження використання, а також праві вносити заперечення проти використання, праві переносити дані, а також праві вносити скарги в наглядовій орган, тобто до Генерального інспектора охорони персональних даних /Голови управління охорони персональних даних. Я усвідомлюю, що цю згоду я можу скасувати в будь-який момент, шляхом подання заяви в письмову виді, але вилучення згоди не впливає на відповідність з законодавством використання, здійсненого на підставі цієї згоди перед її скасуванням. Персональні дані будуть оброблятися Адміністратором в вищезазначених цілях протягом максимально 10 років з дати їх передачі.

ЗГОДА НА ВИКОРИСТАННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙНИХ КІНЦЕВИХ ПРИСТРОЇВ
Надаю згоду на використання вказаним вище Адміністратором (MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k). телекомунікаційних кінцевих пристроїв для проведення вищевказаних інформаційних і маркетингових заходів з метою представлення мені замовленої комерційної інформації.

ЗГОДА НА ОТРИМАННЯ КОМЕРЦІЙНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Надаю згоду на отримання на вказану вище адресу електронної пошти і номер телефону комерційної інформації, яка стосується товарів, послуг та актуальних акцій і тематичних кампаній, організовуваних вказаним вище Адміністратором (MANN+HUMMEL FT Poland Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.).

З метою редагування зареєстрованих даних або усунення підписки натисніть посилання